PEA RINGLUSED 30.06.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

VÕTAN juba 1,5a.citalec 20mg.tablette,sagedased peavalud on ja viimasel ajal on hetki kus silme ees on ere valgus ka silmi sulgedes(kui otse päikest vaadata-sarnane eredad laigud)ja tunne justkui nägu oleks paistes-mida ette võtta vanust vaid30 peaks elama täiel rinnal mitte abi nuiama!?ALKOHOLI JA NARKO AINEID EI TARVITA suitsetan küll.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Raviskeemis, elukorralduses on vaja midagi muuta - rohtu võtate juba 1,5 aastat!
Rohi, harjutused (keha- ja psüühika edendamine) ning hoiakute muutmine - need kolm on lühim tee tervisele.
Suitsust loobuge - "tossunäoline" naine ei ole lähitulevikus enam ilus. Väike pits pidulikus olukorras sobib aga küll, sobib kui "maitseaine", rituaal, aga mitte jook. Aju verevarustust saab ka harjutustega edendada - peavalude kõrvaldamine seda vajabki, ka Teile sobilikku AD on vaja.
Rohi, harjutused, hoikute muutmine - juhendab psühhiaater.
Saate abi!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet