4a kooselu lagunes kokku küsimus 2 27.05.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

möödas on sellest nüüd kuu ja ma olen hakkanud omi tegemisi ja asju arendama aga mull on üks väga jube probleem ma nään seda inimest unes ja juba kaks nädalat see on just kui mingi elms streedi painaja mida teha.

ma ärkan üles ja siis tajun et see oli uni. siis mõttlen sellele ja hakkan oma elu elama ja järgmine hommik sama moodi. sellest ma saan aru et kui läks siis läks kuid miks mind veel unedes kiusatakkse.

Arst vastas:

dr Jaanus Mumma

Psühhiaater

Tallinna Wismari Haigla

Kuidas keegi psühhotraumasid läbi põeb.Mõnel kummitab
unes,teine ei saa päeval asu.Uskuge kummitab veidi ja kaob.
Hingevalud ravib aeg.Jätkake aktiivset elu,mis peletab ka kummitused
kõige kiiremine.
Soovin kõike head!
J.Mumma