artikkel terviselehest??? 19.03.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Soovitate siin tihti artiklit terviselehest .Kuidas seda leida???Otsisin netist ,kuid ei leidnud.Võibolla otsin valesti??Palun aidake leida.Tänan!!

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

14. august kaks a. tagasi. Netis see "ei ripu". Kui olete Tallinnast, siis võtke ühendust - mul selle kohta eritrükis, täiendustega. 4 lk-line infoleht piltidega ja värvilinegi.
Kellelt küsitakse, see annab.
küsige, saate Teie ja annan Sõbralegi.
Jüri O.-M. Ennet