ampull - kus pannakse jm.. 08.12.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Minu vend on alkohoolik (48a). Töötab ehitustel, haigekassakaarti pole...
Öelge, palun, kus ampulli Tallinnas pannakse, kui palju see maksab, kas tema elukoht on tähtis (elab teises linnas), kui soov on just Tallinnas seda protseduuri läbi viia jm...???
Kõike head ja ette tänades.
Väga mures õde.

Arst vastas:

dr Jaanus Mumma

Psühhiaater

Tallinna Wismari Haigla

Tallinnas Wismari Haiglas kasutame seda ravimeetodit üsna
aktiivselt.Patsiendid käivad üle kogu Eesti.Protseduur tehakse
ambulatoorselt ja haiglas lamama ei pea.Maksab meie haiglas
1500.-.Eeltingimuseks on 10-päevane kaine periood ja patsiendi
enda soov.Kui elate kaugemal ,siis võiks oma perearsti juures
teha eelnevalt kliiniline vereanalüüs.Vastunäidustuseks on väga raske
kehaline haigus ja tõsine psüühikahäire.
Võite eelnevalt konsultatsioonile tulle ja siis protseduuri aja kokku
leppida.Kaugemate patsientidega olen ka telefoni teel aja kinni
pannud juba protseduuri päevaks.Kuna tegelen sellega konkreetselt
ise,siis Võite mulle täiendavalt helistada (06621024).
Lugupidamisega
J.Mumma