Vasakul südame piirkonnas valud 21.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Juba nädal aega tunnen südame piirkonnas ühesugust tuima valu, see ei tule pingutusest. Öösel ei tunne, aga kohe hommikul hakkab peale. Püüan ära unustada, aga koguaeg on tunda. Kogu vasak pool on kuidagi imelik, ei oska seletada. Sügavalt sisse hingates midagi ei muutu. Olen kõrgvererõhu haige juba lapseeast peale, võtan Nebilet. Mis see võiks olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan pöörduda arsti vastuvõtule, probleemi täpsustamine, läbivaatus, uuringud ja põhjendatud käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi