Jala säärel punetus 29.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Juba jookseb neljas nädal. Perearstil tehti analüüsid puukensafiliiti ei ole põletiku näitaja on korras. Ei sügele. Ei tulista. Nahaarstile ei saa kes puhkab ja vastuvõtule saab alles sügisel kes vast võtab. Ei tea millega määrida või mida teha.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Info on väga napp, ma ei saa anda sisulist vastust. Soovitan paikselt kasutada tsinksalvi või nõrga toimega steroidsalvi, saab käsimüügist. Ja muidugi hea koostöö oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi