Parem jalalaba valutab, valu liigub edasi 19.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Umbes nädal tagasi, hommikul ärgates oli parema jala laba valulik ja kange. Mida päev edasi, aina valulikumaks läheb. Määrisin Lioton geeli ja hoidsin jalga soojas arvates, et ehk on saanud autos sõites, konditsioneeri kasutades (puhus jalgadele) külma. Abi sellest ei ole olnud. Täna hommikul ärgates tundsin, et valu on liikunud edasi, ehk parema jala säärele, nagu oleks lihasvalu. Kõndides, päkka liigutades on valus nii jalalalba kui ka säär. Kas peaksin muret tundma? Välisel vaatlusel ei näe, et midagi oleks jalaga teistmoodi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitan arsti külastust, infot vähe ja ei saa kuidagi oletada.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi