imelik maitse kurgus, poomis tunne 15.01.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Milles võiks asi olla: imelik maitse kurgus, poomis tunne, kõrvad nagu oleks vahepeal lukus, õhtuti väike palavik, öösiti higistan, hommikul palaviku pole, halb enesetunne ja silme ees vahepeal virvendab.
Sümptomid algasid 3nädalat tagasi siis oli ka kerge kylmetus nohu ja kurkvalus sai arsti juures käidud, nüüd enam nohu ja kurguvalu pole aga teised sümptomid on ikka

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Küllap on hingamisteede põletiku järgne limaskesta ärritus, kuivus ja valu. Abiks on aeg, soojad raviteed, valuleevendajad. Kui vaevused üle kuu võiks nõu pidada arstiga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi