Kehva olek ja minestamise tunne 19.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Mure selles, vahepeal täitsa erinevatel aegadel lööb enesetunde kehvaks pearinus, minestasmistunne. Vahel ka pulsi kiireks. Võtab nii rivist maha, et ei suuda liikudagi. Milles võib probleem olla? Kelle poole peaks pöörduma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid on palju, mida uurida. Ikka oma perearst, hea koostöö temaga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi