Betaloc zoc 25mg 06.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kuidas lõpetada ravimi võtmist ja kas see on kuidagi ohtlik? Perearst soovitas 4 päeva võtta pool tabletti ja seejärel lõpetada, ütleb, et 1x 25mg on päevas nii vähe.. aga siiski kardan lõpetamist. Olen nüüd kolmandat nädalat antidepressantide ravil. Enesetunne on parem kuid igapäevaselt esineb näo õhetust.. seostan seda Betalociga, sest see õhetamine hakkaski vahetult peale betalociga alustamist kui ma veel antidepressante ei kasutanud.

Kuidas soovitaksite teie betalociga lõpetada? Kas õhetamine võib olla võimalik kõrvaltoime? Olen tihti samal ajal kraadinud, palavikku ei ole. Kas soovitaksite pigem südameultraheli vastused ära oodata enne betalociga lõpetamist?

Tänan teid väga!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Igast sõnast pritsib vastu ärevushäire.
Koostöö oma perearstiga, see skeem on väga hea.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi