Tromboos.Kuidas on võimalik paraneda tromboosist? 03.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Jalg on jube paistes.Võtan verelahjendit ja vedeliku väljaajajat.Hommikul seon pindega kõvasti kinni.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Soovitn kanda korralikke veenide survesukki päeva ajal. Vajalik ka veenigümnastika. Kas verd vedeldava ravimi annus on kontrollitud, sõltuvalt Teie neerude seisundist ?

Teie perearst kirjutab survesukkade retsepti ja kontrollib ravimite annust. Hea koostöö !!!

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi