jooga tunnis venitasin abaluu lihast 24.03.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, venitasin võimeldes, lamades põrandal viisin jalgu üle pea ja kärd hoidsin põrandal, tekkis suur venitus ja pärast kui venitusest välja tulin tundsin valu vasakus abaluu all ja ümbruses. Nüüd juba kolmas päev valu ei kao.
Olen mures ja tunnen ennast halvasti.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Igasugune kergem lihasvenitus vajab 7-10 päev rahu, abiks on nt kolmnurkrätik. Selle kõrval on üliolulised ka venitusharjutused valu piirini. Apteeker leiab häid salve paikseks raviks, nt ICE-POWER jm.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi