uriinis põletik 08.05.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul eemaldati 3 kuud tagasi halvaloomuline neerukasvaja. Sellest ajast saati esineb aga uriinis põletikunäit, külvist ei kasva midagi ja nii ka midagi ei tehta. On see normaane? Esineb nii leukotsüüte kui eurotsüüte, oli vist nii. Neerunäitaja on langenud 79 peale, peab olema 90. Kreatiniin on 78.
Käisin ka kõhu ultrahelis, kus öeldi,et kõik korras, kuid mis tähendab selline asi: Maksa parem sagar ebaühtlase kajastruktuuriga.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Usaldage oma arste. Kui nemad ei näe muretsemiseks põhjust, siis on kõik hästi. Palun küsige oma arstidelt üle, mida nad järeldavad ultraheliuuringust. Arstid vastavad rõõmuga küsimustele, kui patsient aga vaikib, arvatakse, et patsiendil on kõik selge. Sageli on vastupidi, patsient on millestki väga kohkunud ja ei julge midagi küsida.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi