Peavalu 28.01.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Mul on juba 3 päeva tihedalt peavalu, ta jääb küll ise järgi isegi, kui mitte rohtu võtta kuid hakkab uuesti. Isegi kui rohtu võtta hakkab pea valu uuesti.
Kestab kuidas kunagi. 10mini kuni mõni tund.
Peaks pöörduma kuskile uuringule kuhu, kuidas?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ikka perearst. Läbivaatus, hinnang, uuringute ja konsultatsioonide plaan ja ravi.
Seniks käsimüügi valuvaigistid, ohutum neist on paratsetamool, 1 g 2-3 x päevas.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi