Greibiseemne ekstrakti tarvitamine 21.01.19 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Sooviksin teada kaua võib kasutsda greibiseemne ekstrakti. Kasutan seda hetkel pärmseene vohamise tasakaalustamiseks organismis ning see teeb mul enesetunnet oluliselt paremaks. Olen kasutanud juba kaks nädalat päevas maksimaalse koguse 45tilka. Kas see kuidagi kahjulikult ei mõju?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Raske ütelda. Loodustooted ei ole nii süütud ja ohutud kui neid näidatakse. Siin on sageli oma osa teadmatusel, toote pakkuja ärihuvidel, patsiendi ärakasutamisel. Greibiseemne ekstrakt oi sobi mitmete ravimitega koos võtmiseks, peab ka mõtlema, kas seda üldse on vaja võtta ja millised on teised võimalused.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi