Ussnugilised. 25.04.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.
Kuna minu perearst arvab,et mul on aju vananemine ja peaksin pöörduma oma kaebustega psühiaatri vastuvõtule,siis sooviks teada,kas on ka eraarste,kelle poole pöörduda ussnugiliste diagnoosi ja ravi suhtes?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Loodan, et koostöö perearsti, nakkushaiguste arsti ja gastroenteroloogiga toob lahenduse. Teie vaevuste taga võib olla väga palju erinevaid põhjuseid- piima või puuviljasuhkru, teraviljavalgu jt talumatus, düsbakterioos, sooletalitluse häired, nugilised jne jne. Hoolas küsitlus, täpsustavad uuringud ja võimalik on leida parimad lahendused. Muud ei ole võimalik soovitada.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi