Pea uimasus ja tasakaaluhäired 22.03.17 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.Mure järgmine,et umbes kuu aega tagasi hommikul voodist tõustes lõi 3-4 sekundiks nagu tasakaalukaotuse.Peale mida jäi ka pea selliseks uimaseks,silmadega fokuseerimine on korrast ära ja selline tunne on kestnud kogu selle aja umbes just nagu oleks karussellilt maha astunud,kerge tasakaaluhäire ja kergelt iiveldab.Ma ei tea kas see võib sellega seotud olla aga mõni päev hiljem kippusid millegi pärast parema poole käe sõrmed ja kavarbad nagu kergelt surema.Nüüd tundub et annab tunda parem kõrv,kuigi ta ei valuta ega ole ka valus aga kui ma kõrva sõrmega liigutan,siis on selline tunne nagu lirtsuks seal mingi vedelik ja nii palju veel,et käidud EMO-s ja tehti kompuuter uuring ja öeldi et aju ja närvide kohapealt peaks korras olema.Tänan

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Julgen oletada sisekõrvas paikneva tasakaaluelundi häiritust, võimalik ka keskkõrva haigust ( lirtsuv tunne ). Soovitan Vertimediga teha ravikuur 1 nädal ja siis hinnata enesetunnet. Kui on mõni mure, siis pöörduge oma perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi