peavalu 13.09.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Mul valutab juba kolmandat päeva järjest pea. Ei pinguta liigselt hetkel millegagi, liiga palju ei maga ka, kõik peaks normis olema. Võtan ka peavalurohtu, aga valu ei jää järele. See pole läbilõikav valu, vaid häiriv, kerge valu otsmikul. Lõpmatuseni peavalurohtusid ju ka võtta ei saa?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kuigi olete oma kirjas mulle väga vähe infot andnud, julgen oletada, et tegemist on kaelast lähtuva lihaspinge valuga. Kui hoolega katsuda oma kaela ja seljalihaseid abaluudevahelisel alal on võimalik leida valulik lihaspunkt. Kui seda sõlmekest ringjalt masseerida võib see tuua leevendust. Kui miski ei klapi, siis ikkagi arsti vastuvõtule.
Head tervist soovides Madis Veskimägi