Külm 18.12.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Mul selline küsimus, et kas mul on midagi viga ja kui siis mis. Täpsemalt mul mure selline, et mul on hakanud pidevalt varbad külmetama. Seda mitte õues käies, vaid kodus, kas niisama olles või magama minnes või tõustes, ühesõnaga koguaeg on varbad külmad. Saaksin sellest aru kui oleksin juba vanainimene aga ma kõigest 21 aastat vana. Äkki oskate öelda kas peaks mõne arsti juurde pöörduma ja kui siis millise?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kõige õigem on perearsti konsultatsioon, kolleeg eristab võimalikud variendid. Ohutu veresoonte toonuse regulatsiooni häire, närvikahjustus, nahaseentõbi, suhkruhaigus, stress jne. Siis saab juba plaanida edasisi samme.
Head tervist soovides Madis Veskimägi