Valu rinnus 22.09.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

Mul on paremal pool rinnus valu nagu oleks põrutada saanud. Tegelikult pole midagi juhtunud. Ei ole ka köhas olnud (sarnane alu, kui oled palju köhinud, siis hakkab valutama). Valulik on juba kolmandat päeva, eriti nuusates, kõhulihaseid pingutades. Mingit haigust omateada pole. Pole ka trennis käinud.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Olete unustanud märkimata oma vanuse, soo, eelnevad haigused ja veel mitmed " pisiasjad".
Oletan, et vaevuse põhjus võib olla roietevahelise närvi või lihase valu. See on isemööduv seisund, mida leevendab ibuprofeen 0,4 2-3 x päevas, võib ka määrida mõne soojendava ja valuvaigistava salviga
Kui vaevus püsib ja asi tundub kahtlane, siis kindlasti arsti juurde.
Head tervist soovides Madis Veskimägi