liighigistamine ja paistes käed-jalad 06.05.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!Minu probleemiks on liighigistamine ja paistes käed-jalad,see on nii ebameeldiv ja vastik,mis ei lase mul normaalselt elu nautida.Lisaks sellele on käed-jalad pidevalt külmad ja sinikaslillad.Võibolla on sellele probleemile niimoodi raske vastata,aga palun andke mingitki nõu,sest see on tõeliselt häiriv minu jaoks.

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud küsija.

Kahjuks nii napi info põhjal ei oska mingit lahendust pakkuda.

Minimaalne, mida oleks vaja teada on Teie vanus, sugu, kaebuste algus,

teostatud uuringud, nende vastused, sümptoomide omapärad, tursete ulatus,

seotus muude asjaoludega jne.

Lugupidamisega,

dr. Eero Merilind

perearst