Peavalu 17.04.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere Dr.Merilind!

Kaks kuud tagasi algasid mul peavalud, olin poolteist kuud ainult pikali( valutas kõik kõrvad, kukal, kõri, hambadmeelekohad silmad)praktiliselt terve see aeg ei suutnud ma peale lamamise midagi teha, valu oli metsik.mingit ravi ma aga perearstilt ei saanud, sõin igasuguseid valuvaigisteid mis ette juhtus.lõpuks kui enamvähem paremaks läks , läksin tööle. Kahjuks peale seda haigust , nii kui natuke jahedamas olen tulevad jälle peavalud, põletikud suus ja kurgus ning koguaeg on üldine väsimus.

Ajasin ise , et mul vereproov tehtaks , kuna perearst keeldus seda tegemast, see oli korras, käisin kõrva arsti juures kõrvad olid korras, ka hambaarsti juures käisin ja seal öeldi , et hammastest see ka olla ei saa.

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud küsija

Saan Teie murest aru, kuid kahjuks on Teie kirjas liiga vähe

informatsiooni. Minimaalne info oleks: Teie vanus, sugu, kaebuste algus,

valu intensiivsuse kõikumised, teostatud uuringud, soovitatud ravimid,

seniste ravimite efektiivsus jne. Peavaludega tegelevad neuroloogid,

soovitan Teil siiski konsulteerida arstiga.

Lugupidamisega,

dr. Eero Merilind

perearst