Suu limaskest 30.03.02 / Perearst

Külastaja küsib:

Mureks on aeg- ajalt suu sisse limaskestale tekkivad pisikesed ümmargused laigud. Millest võivad olla need tingitud ja mida ette võtta, et neid ei tekiks?

Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

dr Eero Merilind

Perearst

Nõmme Perearstikeskus

Lugupeetud küsija.

Kui suured need laigud on ? Kas need on punetavad või valkjad? Millal need

tekivad? Kas need on valulikud? Mida olete proovinud teha? Millega Te ise

neid seostate ? Kahjuks on Teie kirjas liiga vähe informatsiooni, et

mingitki diagnoosihüpoteesi välja pakkuda.

Lugupidamisega,

dr. Eero Merilind

perearst