valud alaseljas , kõhus 27.09.15 / Perearst

Külastaja küsib:

Partner kahtlustab enesel klamüdioosi . Samal ajal tekkisid minul valud seljas , kõhuvöötmes , eriti ees vasakul alakõhus. Kaasnevad ka kuumushood, kerge nõrkus, väsimine.. Aastaid tagasi kogesin sama , peale klam ravikuuri olukord npormaliseerus. Kas taas sama probl ?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Klamüüdia mehe suguteedes avaldub mitmeti. Kusitipõletiku e uretriidi korral võiks olla penise otsas kusiti avast klaasjas eritis. Kui haigustekitaja on vallutanud suguteede eesnäärme piirkonna siis võib olla valu alakõhus, seljas, munandites. Tark on muidugi võtta proovid ja uurida teisi võimalusi ja seejärel määrata ravi, see on asjajuures kõige lihtsam. Ravi käib ikka koos partneriga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi