kas metskitse ninakiini võib nakatuda ja mis on sümptomid 08.03.15 / Perearst

Külastaja küsib:

halbenesetunne alakõhus eba meeldiv valu suunurkates siuke tunne sülge ngu jookseks kaks korda ajas naha alla siukese sinise lilla suure punni paremale kuljele sügisel ja nüüd nädal paar tagasi

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Vabandan, ma ei saa päris probleemile pihta. Mõistlik on taas perearsti vastuvõtule pöörduda ja kindlasti kolleeg teeb täpsustavad uuringud ja saadab kuhu vaja.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi