Küünarnukk on üle öö läinud tume pruuniks ja paistes 23.07.14 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, täna hommikul ärgates avastasin et mu vasaku käe küünarnukk on tume pruuni, peaaegu bordoo värvi ja kergelt paistes. Kukkunud või löönud millegi vastu pole. Sääse või muu putuka hammustusi ei ole. Millega võib tegu olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Võin oletada tselluliiti ehk nah ja nahaaluskoe põletikku, võimalik, et on olnud puugipiste, mida ei mäleta-märganud. Nagu näete- liiga palju oletusi, need aga ei ravi. Kindlasti peab minema arsti vastuvõtule, kiirem ja parim võimalus on oma perearst.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi