Vereanalüüs ja biokeemiline analüüs 19.01.11 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen Teie patsient, aga mul on küsimus hoopis oma ema kohta. Olen tema pärast mures. Talle pandi diagnoosiks algul maksavähk ja siis maovähk. Saadan vereanalüüsi ja biokeemilise analüüsi tulemused (selle püüdsin tõlkida, aga loodan, et on arusaadav). Kas nende analüüside põhjal võib üldse midagi öelda? Ühe saadan pildina ja teise lisan järgmisse lahtrisse.
Aitäh!
V.M

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
ainuüksi nende analüüside põhjal ei ole kahjuks võimalik patsiendi tausta teadmata, teda ennast ja tema haiglaväljavõtteid lugemata ning eelmisi analüüse nägemata mingeid järeldusi teha ei tema praeguse seisundi ega diagnoosi kohta. Kõige paremini oskab siiski selgitusi anda Teie ema raviarst.
Lugupidamise ja parimate tervitustega,
Le Vallikivi