Eritis pärakust 19.06.10 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Selline mure, et ca 3-4 päeva on pärakust tulnud tumekollast eritist, mis määrib pesu.

Arst vastas:

Le Vallikivi

dr Le Vallikivi

Perearst

Tervist,
sellise probleemiga peab kindlasti arstiga silmast silma kohtuma, tuvastamaks, mis eritis see selline on, milline on tema päritolu ja mis asjaoludel ta voolab - päris kindlasti ei peaks see nii olema, kuid inimest nägemata-katsumata on oletuste tegemine väga libe tee. Võtke kindlasti oma arstiga ühendust!
Lugupidamisega,
Le Vallikivi