väänasin jala välja 09.08.09 / Perearst

Külastaja küsib:

tere.väänasin jala kolmapäeval välja.nüüd on ta paistes ja kohati sinine.algul oli päka külg nüüd on varbad ka sinised.käia saab kui kannale toetuda .väiksemate vahemaade puhul poe hullu aga pikemate maade puhul peab puhkama.jalg kipub krampi minema.algul kui paistetuse üles lõi oli nahk nagu süldi tarrendis nüüd on paistes aga seda tarrendist enam pole.mure selles et mul pole ravikindlustust ja hetkel raha ka et kuskile arstile minna.loodan et see läheb kuidagi ise üle .luumurdu nagu pole.tahtsin küsida kaua see paistetus kesta võib ja mis vahenditega selle maha saaks.lgp oleg

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Tegemist on erakorralsie seisundiga ja sellisel juhul on arstiabi-uuringud-ravi Teile tasuta. Pöörduge lähema haigla EMO-sse.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi