Tulitavad silmad ja suu 05.08.09 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Olen 50aastane mees. Millest võib olla tingitud suus ja silmades tunne nagu oleks kõrvetada saanud? (õhetav või kipitav tunne)
Aprilli lõpus opereeriti parem neer, milles oli vähk. Väidetavalt ei olnud see veel edasi mujale läinud.
Eelnevatel aastatel sain kõrge vererõhu tõttu ravi. Nüüd on vererõhk normi piires,ravi saan edasi (ravimeid on olnud erinevaid,praegu Lorista).
Kas peaksin pöörduma täiendavateks uuringuteks kusagile? Korraline operatsioonijärgne doktori juures käik on septembris.
Vastuse eest ette tänades - murelik mees!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Võimalik on mööduv kõrvaltoime kasutatavatest ravimitest, narkoosist vms. Pidage nõu oma raviarstiga.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi