Ebameeldiv higilõhn 24.04.09 / Perearst

Külastaja küsib:

Olen 30 aastane 50kg ja 161cm pikk naisterahvas. Viimase paari kuuga tajun, et mulle on tekkinud väga ebameeldiv higilõhn kaenla alla. Alkoholi ei tarvita, ei suitseta, jälgin toitumist ning liigun värskes õhus päevas keskmiselt 5-8km (koeraga). Tajun (eriti viimasel ajal) ka liigmadalat vererõhku. Muutusi elustiilis, riietuses, toitumises, hügieenis olnud ei ole. Millest see ebameeldiv higilõhn kaenlaalustes?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
101 põhjust, muutus toitumises, ainevahetuses, ka tarvitatavates ravimites ja nn elukvaliteedi ravimites. Soovitran arstikülastust ja asja veidi uurida. Täisvere analüüs, veresuhkur, neerutöö näitajad jm.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi