Mida teha? 08.03.09 / Perearst

Külastaja küsib:

Abikaasa (45a), kaebas, et tal on suuõõs, täpsemalt keele all valulik ja palus, et ma vaataksin, mis seal valu teeb.. Alumiste hammaste ja keele vahel on tal üsna palju punetavat ja imelikku liigliha või mis see iganes on. Ühe külje peal on nagu rohkem ja sealt on näha ka mädane pea. Abikaasa keeldub sellise asjaga arstile minemast. Mis see võiks olla ja kas piisab kummeliteega loputamisest või peaks ikkagi arstile näitama?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et peaks kindlasti arstile näitama. Seniks aitab valu leevendada Camistad-Gel, kuid ilmselt on vajalik piirkonda lähemalt uurida, vajadusel võtta ka proovitükid.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi