mis võib olla valu põhjuseks 10.10.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Olen 32 a. naine ning minule tekitab muret viimase aasta jooksul tekkinud valu pärasooles. Valu tekib peamiselt öösiti, mis vaibub alles pärast valuvaigisti võtmist. Ma ei ole kindel, kas peaksin antud probleemiga pöörduma pere- või naistearsti poole.
Täpsustuseks oskan veel öelda vaid seda, et valu tekib umbes 2 korda kuus, mitte just väga tihti, kuid valu tugevus on päris suur.

Vastuse eest ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ehk perearst. Uurib pirkonda, teeb põhiuuringud ja annab soovitused.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi