Äge kõhuvalu 05.07.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, probleem selline...3 nädalat tagasi oli mul äge k6huvalu, hakkas kell 5 hommikul äkki k6ht valutama ja valu läks nii suureks, et hakkas pilti eest viskama, hea et oli nuuskpiiritust kodus, kutsusin kiirabi, tema tulekuks oli juba hoog enamvähem möödas ja arstid ei leidnud midagi, nüüd 3 nädalat hiljem oli jälle samasugune situatsioon, olin Saksamaal ja autos hommikul hakkas jälla pihta sama moodi, algu väike valu ja siis aina suuremaks, valu oli yle kogu k6hu ja hakkas jälle väga halb, kylm higi tuli välja ja k6rvad l6i lukku ja pulssi ka ei tundnud, vaatasin, et siia jäängi...tasapisi see möödus...tänu taevale ! nyyd ei tea mida tehagi ...ei julge kuhugi kaugemale kodust ka minna, perearst on ka puhkusel, ei tea mis rohtugi hoo ajal v6tta... nyyd arvan, et oli asi äkki hoopis südames...ei tea... soovitage midagi... aitähh !

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Kõik on võimalik. Olete jätnud saladuseks oma vanuse, soo ja varasemad haigused. Kahjuks ei saa ma anda seetõttu sisulist soovitust peale perearsti külastust.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi