Tundlik okserefleks 14.06.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kuidas saada jagu liiga tundlikust okserefleksist? Ma ei mäleta, et see oleks eluaeg vaevanud, tundub, et probleem tekkis mõni aasta tagasi peale pimesoole opiga seoses tehtud narkoosi. Praegu on jama hambaarstil käies, hambaid pestes kui peab tagumisi hambaid pesema, isegi õues, kui tuul vastu nägu tuleb, kui pean jooksma ja süda hakkab kloppima jne. Kardan seda juba. Kuna olen veel vallaline, siis sellisena ühtegi suhet ka ei loo, kes mind sellisena tahaks.

Margit (34)

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ehk on abi ravimist nimega metoklopramiid, seda kirjutab parajas annuses Teie perearst. Kolleeg kaalub ka teisi võimalusi leidmaks parimat lahendust.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi