TÄID 15.05.08 / Perearst

Külastaja küsib:

TERE! Meil kummitavad siin täid,leidsin poisil -temaga oli lihtne,juuksed maha ja Nix pähe.Aga mul endal suht pikad juuksed-NIX panin ja kammisime.Elukaaslane siin vaatas,et tema küll tinge enam ei näe.Kas üldjuhul see on võimalik,et mul tõesti pea puhas.Ma küll ei soovi oma pikki juukseid maha lõigata?

ETTE TÄNADES,
murelik ema.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et regulaarne Nixitamine ja tiheda kammiga kammimine ja selle niisutamine lahjas äädikalahuses lahendab probleemi. Tingudest saabki lahti just hoolsa kammimisega.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi