Iiveldus 19.03.08 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Mul on juba tõusude ja mõõnadega olnud pool aastat probleem. Nimelt pärast söömist läheb süda pahaks, olenemata portsust, vahepeal isegi pärast esimest ampsu. Kõht on pidevalt lahti ning pikematel ärkvel olekutel tekivad ülekere värinad, süda läheb taas halvaks ja tekib külm higi. Esineb nõrkuse hetki ja stabiilne palavik on olnud juba aasta 37,3. Käisin ultrahelis, kus öeldi et kõik organid on korras, andsin vereproovid, mille alusel perearst ütles et magu ja neerud on korras. Arst kirjtuas välja ka ravimi, mille toimeaine on omeprasool. Enesetunne on paremaks läinud, kuid eile kui ma olude sunnil olin poole päevani söömata, tekkis jälle väga raske iiveldus ja külm higi. Perearsti arvamused on sellised: magu on happeline, stress ja mandlid. Ise olen mõelnud ka veresuhkrule. Milline on teie arvamus?
Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Pidasge nõu oma perearstiga. Mulle olete jätnud saladuseks oma vanuse, soo ja palju muid esmapilgul tühiseid pisiasju.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi