Valud 02.12.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on vahest valud rinnus. Nädal tagasi kandsin seljakotti mõni tund, mis polnud raske, siis oli eriti häiriv valu. Pisteline valu, nagu torgiks miski. Millest see võib olla?
Liisi

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Küllap on tegemist lihasvaludega, kui vanust 45 ja enam kanti siis peaks neid valusid põhjalikumalt uurima. PErearst, esmane vaevuste analüüs, uuringud, vajadusel konsultatsioonid.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi