aloe vera geel (Nutriance) 15.11.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Kas raseduse ajal tohib kasutada Nutriance toodet Aloe Vera Geli? Seda siis nohu korral ninna, punnide peale näole. Ega sellel geelil pole mingit toimet loodele?

Tänud!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Võib küll. Muidugi peaks uurima mis punnid need näol on ja siis ka ravi leidma.
Raseduse esimesel kolmel kuul peab ravimite tarvitamisega olema ettevaatlik.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi