olen haige 08.11.07 / Perearst

Külastaja küsib:

paar päeva tagasi hakkas valut.parema abaluu alt üks koht nüüd on see valu läinud suuremaks ja on kogu parem külg haige tähsndab nagu hästi hell on täna avastasin sellelt kohalt punase laigu nagu kõrvetus määrin diclaciga 5 ja võtan neid tablette ka diclofenac olen väga pabinas arst ütle et see onnärvipõletik aga miks valutab kogu aegsee koht.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Vist juba vastasin sellisele küsimusele. Teie antud inf on väga napp ja ka vastus pole sisuline. Soovitan kuulata ja usaldada oma arsti.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi