SUUÕÕS 09.10.07 / Perearst

Külastaja küsib:

ÖELGE PALUN,MISSUGUSE VÄLIMUSEGA KEEL ON NORMAALNE?
MUL ON KEELE PEAL KAHESUGUSEID MOODUSTISI. ÜHED ON MADALAD MANNATERADEST SUUREMAD MOODUSTISED ,NEED ON KEELE KESKOSAS.
TEISED ON KÕRGED HELEROOSAD TÜÜKAMOODI KASVAJAD.NEED ASETSEVAD KEELA NEELUPOOLSES OSAS.
KEELE PUHASTAMINE ON RASKE,SEST NEED MOODUSTISED LÄHEVAD PEALT KATKI,AGA PUHASTAMA PEAB,SEST ÕHTUKS ON KEEL VÄGA VALGE,PAKSU KORRA ALL.
KAS MA PEAKSIN ARSTI POOLE PÖÖRDUMA JA MILLISE?
OLEN 40-AASTANE NAISTERAHVAS

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

TERE
ARVAN, ET NUTIKAS HAMBAARST OSKAB ANDA HEAD NÕU. NORMI ERISTAMINE HAIGUSEST, RAVISOOVUTUSED VÕI EDASISED UURINGUD.
HEAD TERVIST SOOVIDES;
MADIS VESKIMÄGI