sinised silmaalused. 25.07.07 / Perearst

Külastaja küsib:

tervist ,mul läksid umbes 4 kuud tagasi silmaalused sinakaks ning vahel on parema tagumse külje juures kuidagi imelik,mitte ei valuta vaid selline imelik.kas see võibolla mingisugune neeru häda,et silmaalused ka siniseks läksid?Kas saab ise midagi teha?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Teie küsimus on näide sellest kuidas ei tohiks küsimust esitada. Olete jätnud märkimata kõik olulise: vanus, sugu, põetud hgaigused, soodustavad ja leevendavad asjaolud, senised uuringud jne.
Kahjuks ei saa ma mitte kuidagi anda vähegi mõistliku vastust.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi