Kurguvalud 27.04.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Kolm päeva tagasi läks kurk valusaks, neelamine väga valuline, lisaks valutasid esimesel ööl kõrvad ja meelekohad. Praeguseks valu kõrvades vähenenud, meelekohad enam valu ei tee, neelamisel pole aga midagi muutunud - täpselt sama valulik. Lisandunud vaid mõõdukas hambavalu. Täna, s.o. kolm päeva hiljem tundus röga olevat verine. Köha ega nohu ei ole. Kuna aja perearstile sain alles esmaspäevaks, on vahepeal võimalik midagi ette võtta? Tegu meesterahvaga, vanust 19.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Sellisel juhul peab perearst vastu võtma ikka samal päeval. Võtke temaga ühendust ja saate abi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi