kõrvad 11.04.07 / Perearst

Külastaja küsib:

mull on selline küsimus mull void eille vaik korvast ara aga tana laks asi hullemaks ma ei kuule selle korvaga ültse heli on korvast kadunut

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ehk jäi veidi vaiku alles ja vesi on vaigu ja trummikile vahel. Võimalik on ka halvem variant, et viga sai trummikile.
soovitan pöörduda kiiresti kõrvaloputaja poole, kes selgitab põhjuse ja aitab leida lahendusi.
Head tervist soovides,
madis Veskimägi