paistes silmaalused 24.01.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Kuidas saada lahti paistes silmaalustest? Olen 43 aastane, tervisel midagi viga ei ole. Kotid silmade alla tekkisid umbes 3 aastat tagasi. Vahest on suuremad, vahest väiksemad. Miks silmaalused lähevad paiste ja mida tasuks proovida, et paistetusest lahi saada? Kalleid kreemegi olen proovinud, kuid kasu ei ole palju olnud. Tore oleks kui oskate aidata.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist !
Vaevuse kestus 3 aastat välistab suure tõenäosusega tõsisemad haigusedÖ neeruhaigused, nina ja pisarakanali haigused. Saan soovitada soolavaesemat toiduvalikut, mitmeid kosmeetilisi näomaske ja silmaümbruste lümfimassaazi. Seda viimast saab õpetada vastava kogemusega kosmeetik.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi