Haavad 02.01.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Viimasel ajal kõiksugu väiksed marrastused ja haavad ei taha paraneda. Nahk läheb ümber punaseks ja haav ise hakkab mädanema. Varem ei teinud sellistest pisikriimustustest väljagi. Kas võib olla tegemist mõne üldise probleemiga, näiteks immuunsüsteemis?

Tänan

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Tõenäoliselt küll. Oma osa on ka toitumisel, suitsetamisel, stressil, töökeskkonnal. Soovitan perearsti külastust, veresuhkru ja täisveretesti jt esmaseid uuringuid. Siis on võimalik astuda edasisi samme leidmaks ka sisulisi lahendusi probleemile.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi