palavik 14.11.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

mureks see, et palavik mõnda aega juba 36.9. Aga seda ainult kella viie, kuue ajal õhtul. Muidu on 36,7. Ei saagi aru, kas see on normaalne kõikumine või viitab mingile haigusele. Või on haigusega kaasnev väike palavik koguaeg, olenemata kellaajast? Ise olen 22 aastane naine ja analüüsidest on tehtud perearsti juures kliiniline veri ja CRV valk, mis on korras olnud. Vererõhk ja pulss on ka OK. Viimasel ajal on muidugi ka palju stressirohkeid olukord olnud, ei tea, kas äkki sellest või pean siiski minema perearsti juurde ja hakkama analüüse ja uuringuid tegema.

Aitäh,

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et see on normaalne. Pealegi ei tahaks seda nimetada palavikuks. Kui testid korras ja arst ei ole murelik siis ärge olge ka teie mures.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi