Kõhuviirus? 13.11.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere.

laps on 1 aastane. Asi algas reedel. Nigel söögiisu ja kõht lahti. Õhtul lisasin joogile smectat, jõi veidi keefiri ja sõi väheke riisiputru. Järgmine päev oli justkui parem. Täna aga laps jälle nii viril, söönud pole midagi,kõht on lahti, õnneks joob teed ja vett. Üritasin teda ka kraadida. Ei tea kas jõudsin piisavalt, kuna ta rahutu aga tulemus on alla 36 kraadi. Kas see normaalne? Ja mida üldse ette tuleks võtta.

Loodan kiiret vastust
Ette tänades,
Irene

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Lapsi ei ole kombeks telefoni ja interneti teel ravida. Esmalt perearsti vastuvõtt kohe esimesel võimalusel ja siis kolleeg mõtleb-uurib edasi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi