Liigne süljeeritus 11.11.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist!
Olen 59a.-ne naisterahvas.Probleem selles,et aeg-ajal olen ebameeldivalt hädas liigse süljeeritusega,eriti on hull siis kui olen tööl ja suhtlen inimestega.Panen tähele,et kui kasutan närimiskummi,saan probleemi pisut leevendada-sülje eritus väheneb.Olen sellega hädas olnud ka umbes 15a. tagasi ja vahepeal probleemi sellega ei olnud ning nüüd olen seda talunud paar kuud,õnneks mitte iga päev.
Ette tänades ja kõike head soovides!
Lugupidamisega K.K.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere K.K
Raske kommenteerida. Veidi vähe infot, seetõttu ei saa ka midagi konkreetset vastata. Ehk tuleb appi perearst või hambaarst, tohtrid vaatavad uurivad Teid vahetumalt ja saavad nii anda parimat abi.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi