arusaamatud vistrikud? 09.11.06 / Perearst

Külastaja küsib:

Avastasin oma jalalt mõned päevad tagasi arusaamatu punni, umbes tableti suurune, nahaga ühte värvi ja kiheles pisut. Mõne tunni pärast oli ta täiesti kadunud jälge jätmata. Eile sama lugu teisel jalal...Mis see võiks olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ei saa vastata kuna olete jätnud märkimata oma vanuse, soo, kaasnevad haigused, kokkupuute võimalike ärritavate ainetega jne jne
Nõu annab perearst või nahaarst.
Head tervist soovides,
MAdis Veskimägi